LAJMI I FUNDIT:

Historia rrëqethëse e Santianës së BBVK: Si e kuptova që “motra” ishte në të vërtetë nëna ime

Historia rrëqethëse e Santianës së BBVK: Si e kuptova që “motra” ishte në të vërtetë nëna ime
Foto: Santiana Maloku/Instagram

Santiana Maloku është një prej banoreve më të zëshme të edicionit të dytë të spektaklit Big Brother VIP Kosova.

Ajo ka treguar se ka një histori të veçantë familjare dhe këtë e ka shpalosur gjatë një interviste në “Ftesë në 5” të dhënë pak muaj më parë.


Mes të tjerash, bukuroshja nga Gjakova ka treguar se si e ka marr vesh në moshën shtatëvjeçare që ajo që i ishte prezantuar si motra e saj, në fakt ishte nëna e saj.

“A të doli këmba e tretë nga kontrolli?”, pyetja e Ganiut për Domenikun ngjall të qeshura pafund
Lexo po ashtu “A të doli këmba e tretë nga kontrolli?”, pyetja e Ganiut për Domenikun ngjall të qeshura pafund

“Po, kam qenë duke luajtur afër shtëpisë me një kushërinj të nënës time dhe si fëmijë, zënka të vogla, ajo ma tregoi dhe unë u shokova se nuk e prita. Dhe shkova në shtëpi dhe thirra nënën. Edhe hyra në dhomë, se s’e harroj kurrë atë moment edhe ju kam drejtuar motrës time, i thashë ‘Tregomë a je nëna ime, a motra ime’ edhe ajo mbeti, s’diti se si të reagonte. ‘Po, unë jam nëna jote. Hajde ta tregoj krejt. Edhe m’i ka tregu krejt sendet, prej fillimit deri në fund qysh kam qenë, pse kam vendosë mos me më tregu, kanë vendosur që me më tregu kur të rritna dhe pak që me i kuptu më mirë, mos me gjyku nënën time”, thotë Santiana.

Videoja e cila tregon këtë moment, është shpërndarë tashmë me të madhe në rrjetet sociale.

E njëjta ka treguar se prindërit e saj janë ndarë menjëherë pas luftës, pasi babai është larguar për në Gjermani dhe nëna e saj e ka rritur e vetme.

Blero acarohet pasi Buci e pyet se “pse nuk këndon ‘live’ në koncerte”
Lexo po ashtu Blero acarohet pasi Buci e pyet se “pse nuk këndon ‘live’ në koncerte”

Përndryshe nëna e Santinës, e cila quhet Agnesa Maloku, është policja e parë femër në Gjakovë dhe pjesëtare e Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Magazina

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
Kalo në kategori