Heidi Klum dhe Tom Kaulitz kohëve të fundit kanë zgjedhur që të kalojnë kohën së bashku.

Kështu të paktën po duket në postimet e tyre të përditshme, ku dyshja shihen duke u argëtuar me njëri-tjetrin, shkruan Daily Mail.

47-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram, është shfaqur atraktive në krahët e bashkëshortit.

Dukja e saj asocionte me kohën festive, pasi më shumë i dominonte ngjyra e kuqe.

Derisa po mban të azhurnuar fansat, dyshja papritur filluan të shkëmbejnë puthje, çaste të cilat i bënë edhe publike.

Theksojmë se kjo nuk është hera e parë që po e bëjnë këtë veprim, pasi ditë më parë ata ndan video edhe duke bërë dush. /Telegrafi/