0Shares

David Guetta, Robin Schulz dhe Era Istrefi e ”kallën” Shkupin

Në koncert ishin prezent mbi 15.000 fansa të cilë ndjeknin muzikën e Guetta-s dhe listën e këngëve dhe bashkëpunimeve të tij me Rihanna, Sia dhe Nicki Minaj, njofton Telegrafi Maqedoni.

Robin Schulz ishte ‘warm up’ i spektaklit të Guetta-s në Shkup. Era Istrefi ishte qershia mbi tortën e quajtuar ‘Skopje Calling’./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)