LAJMI I FUNDIT:

Guardiola e turpëron përsëri Yaya Touren (Video)

Guardiola e turpëron përsëri Yaya Touren (Video)

Kur mendohej se raportet mes Pep Guardiolës dhe Yaya Toures janë përmirësuar ka ardhur një gjest aspak i mirë nga spanjolli.

Mesfushori afrikan luajti dy ndeshje si titullar me Cityn, ndërsa ndaj Chelseat u la në stol.


Ishte duke u zhvilluar pjesa e dytë, kur afrikani u ngrit në këmbë dhe deshi të shkonte për tu nxehur.

Mirëpo në momentin që Guardiola e pa e turpëroi para të gjithëve duke e ulur përsëri në stol.

E kjo video po cilësohet si turpërim për afrikanin i cili kishte mbetur pa luajtur rreth katër muaj shkaku inateve që kishte me Guardiolën.

Gjithsesi spanjolli e aktivizoi disa minuta më vonë Yaya Touren por këtë gjë e bëri pa u nxehur fare lojtari.

Kjo video është shpërndarë jashtëzakonisht shumë nëpër rrjetet sociale, ndërsa tifozët akuzojnë Guardiolën për mos respekt ndaj Toures. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë

"Ky është qëllimi im personal" - Ylli i harruar nga Real Madridi i dërgon një mesazh të fuqishëm klubit spanjoll

Serie A
Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Bundesliga
Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Premier League
Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

La Liga
Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Sport
Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalo në kategori