Mario Dedivanovic është një ndër grimerët më të mirë shqiptar dhe jo vetëm kaq.

Ai është “make-up” artisti edhe i një prej femrave më të famshme në planetin tokë, yllit Kim Kardashian.

Dyshja janë aq të afërt, sa që ai e di çdo detaj të shtëpisë së bashkëshortes së reperit amerikan, Kanye West.

View this post on Instagram

Fittings ✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Mar 14, 2019 at 2:38pm PDT

Zeshkania së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shfaqet para dhomës së gardërobës.

Mes shumë komenteve që ka pranuar 38-vjeçarja ishte edhe një i Marios, i cili i kërkon Kimit të shfaq edhe katër dollapët e tjerë, të cilat ai i adhuron.

Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, Mario krijon kozmetikë me emra shqip! Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, Mario krijon kozmetikë me emra shqip!

Ndryshe, kujtojmë se dyshja tash e sa kohë kanë nxjerrë në shitje edhe produkte kozmetike. /Telegrafi/