LAJMI I FUNDIT:

Greta Koçi publikon klipin e këngës “Trëndafilat”

Greta Koçi publikon klipin e këngës “Trëndafilat”
(Foto: Instagram/gretakoci1)

“Trëndafilat” mban titullin kënga më e re e Greta Koçit, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Edlir Begolli është kujdesur për muzikën dhe e ka shkruar tekstin e këngës që është produkt i United Records.

Për anën vizuale është kujdesur MAX Production që e ka xhiruar videoklipin e këtij projekti.

Duke qenë se është kënga për trëndafilat edhe në videon muzikore dominon ngjyra e kuqe dhe një fustan të tillë ka të veshur edhe Greta.

Ndryshe, ribërja e këngës “Dola n’penxhere” është një nga realizimet më të fundit të këngëtares. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Magazina
Leonora Jakupi për Musliun pas problemeve shëndetësore: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Leonora Jakupi për Musliun pas problemeve shëndetësore: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Magazina
Kalo në kategori