LAJMI I FUNDIT:

Granit Xhaka jep një intervistë të çuditshme, ai përdori ‘filtrin’ e kaubojit me mustaqe dhe iu përgjigj disa pyetjeve interesante

Granit Xhaka jep një intervistë të çuditshme, ai përdori ‘filtrin’ e kaubojit me mustaqe dhe iu përgjigj disa pyetjeve interesante

Ylli i Arsenalit, Granit Xhaka, ka mahnitur fansat duke dhënë një intervistë teksa përdorte një “filtër” kauboji me mustaqe.

Reklama

Mesfushori u shfaq në një transmetim të drejtpërdrejtë në ‘TikTok’ me Barrelon, i cili ka mbi 660,000 ndjekës në faqen e tij “Barrelo live”.

Por në mënyrë të çuditshme, gjatë intervistës Xhakës i dallohej fytyra me një kapele kauboj dhe një palë mustaqe të vendosur në fytyrën e tij.

Foto: Screenshot/TikTok

Vetë intervista ishte larg nga ajo që pritej, pasi Barrelo duket se kishte vetëm njohuri modeste të futbollit.

Pyetjet ishin të ndryshme, që shpesh e bënin Granitin të qeshte, pasi fillimisht i tha se të bëhesh futbollist, duhet të nënshkruash kontratë me Iluminatët. Xhaka u përgjigj me të qeshura dhe me tundje të kokës.

Të gjitha lajmet nga Granit Xhaka
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Granit Xhaka

Mesfushori shqiptar tregoi se jeton në Londër, ndërsa di gjermanisht, pasi që pasi ka jetuar në Zvicër dhe ka luajtur në Gjermani për katër vite.

Foto: Screenshot/TikTok

Xhaka ka qenë shtyllë në mesfushën e Arsenalit këtë sezon, duke shkëlqyer në rolin e tij të ri si më i avancuar.

Ai ka arritur të shënojë gjashtë gola, duke shtuar edhe pesë asistime në 38 ndeshje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori