LAJMI I FUNDIT:

Golden State Warriors dhe Minnesota Timberwolves shkëmbejnë lojtarët

Golden State Warriors dhe Minnesota Timberwolves shkëmbejnë lojtarët

Ka filluar afati kalimtar për shkëmbim të lojtarëve në elitën e basketbollit amerikan, NBA.

Reklama

Dy skuadrat e njohura, Golden State Warriors dhe Minnesota Timberwolves kanë bërë një shkëmbim të madh.

Fundori i deritashëm i Warriors, D’Angelo Russell ka kaluar në radhët e Minnesota Timberwolves.

Ndërkohë rrugën e Russell e kanë ndjekur edhe Jacob Evans si dhe Omari Spellamn.

Në anën tjetër te Warriors është transferuar Andrew Wiggins nga Wolves, si dhe ish-kampionët e NBA kanë marrë zgjedhjen e raundit të parë dhe një zgjedhje të raundit të dytë nga Minnesota për vitin 2022. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Ligue 1
Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

La Liga
Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

La Liga
Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Premier League
Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Ligat tjera
Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Premier League
Kalo në kategori