Një qeni iu afrua të vidhte vëmendjen në dasmën e pronarit të saj pasi ajo u bashkua me nusen dhe dhëndrin për kërcimin e tyre të parë.

Një video e pronarit Randall Taylor nga Tenesi dhe gruas së tij Cadie duke kërcyer së bashku u shpërnda në llogarinë e dhëndrit në TikTok.

Videoja është parë 3.9 milionë herë dhe shikuesit janë të kënaqur me skenën e lezetshme.

Retrieveri i artë mund të shihet i lumtur duke ecur tek pronari i saj Randall dhe nusja e tij, Cadie, në pistën e vallëzimit, përpara se Randall ta kap atë dhe çifti i lumtur të kërcejë ngadalë me të.

Reklama

“Sadie gjeti mamin e saj”, “Të gjithë e dimë se e kujt ishte dasma”, “Sadie bëri një punë të shkëlqyer”, “Kjo është kaq e ëmbël”, “Ahh, urime! Jam shumë i lumtur për të gjithë ju!”, ata shkruante ndjekësit entuziastë. /Telegrafi/

Reklama
@returnofrandall Reply to @kaytiejayy Sadie found her forever momma! Thanks to @Joyful Entertainment for a wonderful DJ experience! #findingsadieamom #wedding #puppy #foundsadiethemom ♬ original sound – Randall Taylor