LAJMI I FUNDIT:

Gold Ag reperi shqiptar me “Fane Page” më të madh, ja kë lë pas

Gold Ag reperi shqiptar me “Fane Page” më të madh, ja kë lë pas

Gold Ag del të jetë më i pëlqyeri dhe i “ndjekuri” në rrjetet sociale nga të gjithë reperët shqiptar.

Reperi i njohur që vazhdon të jetë artisti më aktiv me prurje të reja muzikore si dhe ndër më të kërkuarit në koncerte brenda dhe jashtë vendit, kryeson edhe në një tjetër lisë, transmeton Telegrafi.


“Fan Page” i tij ka më së shumti pëlqime me gjithësejt 867,992 mijë duke lënë shumë pas kolegët e tij nga Kosova dhe Shqipëria.

Në pozitën e dytë qëndron Unikkatil me 621,238 pëlqime ndërsa dhjetëshja mbyllet me reperin Majk, i cili ka vetëm 111,477.

Mësoni dhjetëshen e reperëve më të pëlqyer shqiptar në rrjetet sociale dhe numrin e “ndjekësve” të tyre.

1. Gold Ag 867,992

2. Unikkatil me 621,238

3. Noizy- 575,736

4. Ledri Vula- 574,852

5. Capital T- 365,895

6. 2po2- 326,324

7. Mc Kresha- 225,346

8. Stresi- 220,579

9. Getoar Selimi- 134,522

10. Majk- 111,477

Në trend Magazina

Më shumë
Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Magazina
Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Kalo në kategori