Reperi i njohur Gold AG është emri i shumë pëlqyer nga mijëra fansa të muzikës së tij.

Përveç projekteve dhe koncerteve të shumta, ai nuk përton që të jetë pjesë edhe e befasive të ndryshme.

Kujtojmë që kohë më parë, i njëjti kishte udhëtuar në Itali për të befasuar një prej fansave të tij më të zjarrtë për ditëlindje.

Të gjitha lajmet nga Estraad Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estraad Shqiptare

Një gjë të tillë afërsisht e ka bërë edhe së fundmi, duke u bërë befasia e një çifti në dasmën e tyre.

Reperi ka publikuar në rrjetin social Instagram një video, në të cilën shfaq momentin kur kjo befasi e këndshme u realizua.

Gold AG ka interpretuar për çiftin disa prej këngëve të tij më të njohura, dhe ata nuk ishin aspak të vetëdijshëm që ai do të ishte prezent në natën e tyre më të rëndësishme. /Telegrafi/

View this post on Instagram

SURPRIZË ❤️ DASËM 🔥

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on Jun 8, 2019 at 10:21am PDT