LAJMI I FUNDIT:

Gjyshi ua jepte nipave granatën e ndryshkur, duke menduar se është një lodër (Foto)

Gjyshi ua jepte nipave granatën e ndryshkur, duke menduar se është një lodër (Foto)

Sam Palmer nga Bournemouth i Anglisë, ua jepte nipave granatën e ndryshkur, që të luajnë me të nëpër oborr, duke menduar se është vetëm një lodër.

Reklama

Mirëpo, kur u hulumtua mirë gjatë këtyre ditëve, objekti që ndodhej afër disa shisheve në garazh, detyroi intervenim nga njësiti i sigurisë, transmeton Telegrafi.

Pas vdekjes së tij, familjarët po e pastronin garazhin, kur e gjetën sërish granatën e Luftës së Dytë Botërore.

Shpërthimi i bombës, që mendohej se është lodër

“Na është kujtuar se si luanim me të, por hezituam ta prekim dhe njoftuam policinë” ka thënë e bija e Palmer.

Njësitet adekuate, e kanë eksploduar në mënyrë të kontrolluar, në fushën e një shkolle ushtarake që ndodhet në afërsi. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Askush nuk e pret posterin si ky qen

Askush nuk e pret posterin si ky qen

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Kalo në kategori