Reperi i njohur Gjiko vazhdon të jetë shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh, ai publikon fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet i veshur mjaft sportiv dhe me stil.

Në mbishkrimin e fotografisë, reperi pejan shkruan një nga formulat e suksesit që ai ndoqi përgjatë këtyre viteve dhe vazhdon ta ndjekë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndër to, ai citon se nuk do të prishet asnjëherë me gruan e tij, Elitën, për shkak të famës – kjo pasi sipas tij fama nuk ka aq ndikim në jetën private të tij.

View this post on Instagram

Fama kur ska mujt mem ndryshu , Qato kur si kom ndru shokt e kur skom mu prish me gru !🥂 #realtalk💯

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on Jan 30, 2020 at 11:01am PST

“Fama kurrë s’ka mundur të më ndryshojë, për ata s’i kam ndërruar shokët kurrë, e kurrë s’do të prishem me gruan”, kanë qenë fjalët e reperit në mbishkrimin e fotografisë.

Nuk dihet nëse këto fjalë janë pjesë nga kënga e tij e re, por që sido që të jetë duket se janë të vërteta për jetën personale të tij. /Telegrafi/