Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada.

Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka kushtuar kujdes edhe dukjes së tij.

Të gjitha lajmet nga Getoar Selimi Të gjitha lajmet nga Getoar Selimi

Ndryshimet në dukje, kanë bërë që Geti të jetë gjithmonë në trend duke ndjekur trendet bashkëkohore.

View this post on Instagram

🐆

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Sep 11, 2019 at 10:04am PDT

Ai e ka bërë një ndryshim të ri në imazhin e tij duke i shkurtuar flokët në zero dhe një fotografi nga dukja e re e ka ndarë me fansat në rrjetet sociale.

“Rifreskim”, është përshkrimi i fotografisë së publikuar në Instagram që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime për më pak se një orë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Refresh 🤦🏻‍♂️

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Sep 15, 2019 at 10:25am PDT