LAJMI I FUNDIT:

Georgina shkoi në Venecia me aeroplan privat dhe mahniti me dukjen e shtrenjtë

Georgina shkoi në Venecia me aeroplan privat dhe mahniti me dukjen e shtrenjtë
(Foto: Instagram/georginagio/fanpage.it)

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka udhëtuar drejt Venecias me aeroplan privat.

Reklama

Bukuroshja ka shkuar në Itali për të qenë pjesë e Festivalit të Filmit në Venecias, ndërsa ka arritur të marrë gjithë vëmendjen me dukjen e saj.

Fillimisht, bukuroshja u mburr me fotografitë e saja duke pozuar para dhe brenda aeroplanit, kurse ato i publikoi në rrjetet sociale.

(Foto: Instagram/georginagio)

Postimi mori mbi një milion pëlqime në vetëm pak orë dhe fansat nuk reshtin së lavdëruari dukjen e sajnë komente.

Georgina Rodriguez duket elegante me një fustan të zi, teksa merr pjesë në shfaqjen e modës së Simon Porte Jacquemus në Francë
Lexo po ashtu Georgina Rodriguez duket elegante me një fustan të zi, teksa merr pjesë në shfaqjen e modës së Simon Porte Jacquemus në Francë

Më pas, për të parakaluar në tepihun e kuq, Georgina u kujdes që ta bënte këtë me stilin e saj magjepsës.

(Foto: fanpage.it)

28-vjeçarja kishte veshur një fustan të shkurtë të kombinuar me pantallona të bardha, teksa dukjen e saj e kompletoi me stoli të shtrenjta.

Georgina nuk iu ndahet çantave Hermes Birkin
Lexo po ashtu Georgina nuk iu ndahet çantave Hermes Birkin
(Foto: Instagram/georginagio)

Paraprakisht, në fotografitë nga udhëtimi i saj drejt Italisë, ajo e kishte ekspozuar çantën e shtrenjtë, Hermes Birkin. /Telegrafi/

(Foto: fanpage.it)

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Brenda ambienteve të CineStar - kinemaja më e madhe në Evropën Juglindore hap dyert në Kosovë: Thjesht Wow!

Brenda ambienteve të CineStar - kinemaja më e madhe në Evropën Juglindore hap dyert në Kosovë: Thjesht Wow!

Butrint Avdyli
Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Magazina
Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Magazina
Odegaard konfirmon romancën me balerinën Helene Spilling

Odegaard konfirmon romancën me balerinën Helene Spilling

Magazina
Kalo në kategori