LAJMI I FUNDIT:

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Sezoni i dytë i serialit dokumentar ‘”I’m Georgina” po bën sërish bujë dhe ka ndezur internetin dhe rrjetet sociale me një rrëfim të Georgina Rodriguez për një vend të pazakontë ku ajo kishte bërë seks me Cristiano Ronaldon.

Reklama

Nëse episodi i parë zbuloi disa sekrete të lidhjes, i dyti nuk ka mbetur pas dhe në Spanjë është më i ndjekuri në platformën Netflix.

Në një nga episodet, modelja dhe biznesmenja po u tregonte miqve të saj shtëpinë e familjes së saj në Madrid dhe ndërsa ata po flisnin për një nga tatuazhet në krahët e saj, bisedat u ndezën dhe pikërisht atëherë erdhën pyetjet ngacmuese.

Foto: Georgina Rodriguez/Instagram

“Unë e kisha shmangur notin në plazh, por u ktheva në shtëpi dhe Cris më tha të shkoja në spa. Unë isha shumë e mërzitur me duart e ngritura lart që të mos lagen. U lodha duke i mbajtur duart lart”, tha Georgina.

Më pas, miku i saj Ivan, i cili është bashkëpunëtor i Telecinco, tha me shaka se ata mund të kishin bërë dashuri në shtrat dhe jo në spa, por Georgina konfirmoi se ndodhi pikërisht aty.

“Jo, ne e bëmë atje”, pranoi ajo.

Foto: Georgina Rodriguez/Instagram

Motra e saj Ivanën mbeti e hutuar, pasi donte të verifikonte informacionin dhe e pyeti sërish nëse ata bënin dashuri në spa, por Georgina nuk u përgjigj, megjithëse qeshi dhe më pas u përpoq ta mohonte, por ishte vonë, sekreti u zbulua.

Sezoni i dytë i “I am Georgina” është më intimi për modelen, duke u përballur me një vit shkatërrues për të për shkak të humbjes së foshnjës së porsalindur dhe disa detaje të tjera nga jeta e saj me Ronaldon.

Cristiano ka djalin Christiano Junior, 12 vjeç dhe binjakët Eva dhe Mateo, pesë vjeç, të cilët i kishte para se të takonte Georgina, dhe ata janë prindër të vajzës Alana Martina, katër vjeç.

Foto: Georgina Rodriguez/Instagram

Në tetor 2021 çifti zbuloi se ishin në pritje të binjakëve, por djali i tyre vdiq në lindje më 18 prill, ndërsa vajza e çiftit mbijetoi. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori