Gent Fatali ashti siç e paralajmëroi ditë më parë, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Diamanta” mban titullin kënga e re e reperit shqiptar, e shoqëruar me një video tejet të veçantë.

Tekstin dhe melodinë e ka bërë vet këngëtari, nën producimin e Apollo.

Këngën tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube që besohet se do të mirëpritet edhe nga publiku.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

I njëjti po vazhdon të jetë mjaft aktiv edhe në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore. /Telegrafi/