“My Year” që në gjuhën shqipe do të thotë viti im, ishte një ndër këngët që e kishte publikuar Gashi.

Ky i fundit ka sjell gjatë ditës së sotme edhe një video projekt të ri muzikor, i cili pritet të shndërrohet në një hit.

“Safety”, titullohet kënga më e re e reperit shqiptar që jeton dhe vepron në SHBA, të cilin e ka shoqëruar edhe me një video të veçantë.

View this post on Instagram

SAFETY Feat @djsnake OUT NOW!!!

A post shared by GASHi (@gashi) on Aug 28, 2019 at 9:46am PDT

Theksojmë se rep-artisti për këtë video të re ka bashkëpunuar me DJ e famshëm ndërkombëtar, Snake.

Ndryshe, dyshja ka punuar së bashku edhe në hitin që i dedikohet qytetit francez të Parisit. /Telegrafi/