Këngëtari shqiptar që po ndërton famë ndërkombëtare, Labinot Gashi, e ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re titullohet “Sleeping On My Left” dhe është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Xhirimi i videoklipit muzikor është bërë nën drejtimin e Jon Primo dhe vet reperit.

Në bazë të reagimeve të fansave në rrjetet sociale, duket se kënga e re është pëlqyer.

Shumë prej tyre kanë shkruar në Twitter se ia ka vlejtur pritja për këngën “Sleeping On My Left”. /Telegrafi/