LAJMI I FUNDIT:

I fusin qepë në shtrat, Edona James reagon e revoltuar: Çfarë loje është kjo?

I fusin qepë në shtrat, Edona James reagon e revoltuar: Çfarë loje është kjo?
Foto: Screenshot/YouTube

Po vazhdojnë të ndodhin gjëra të ndryshme në shtëpinë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP.

Gani Gërmia së fundmi ka spërkatur dhomën e gjumit dhe shtretërit e banorëve me qepë.

Kjo e ka revoltuar në masë të madhe konkurrenten Edona James, e cila ka reaguar ashpër pas kësaj.

Transgjinorja nga Suhareka thotë se kjo nuk është lojë dhe nëse nuk kanë çfarë të bëjnë më të ecin në shtëpi.

Linda Halimi shpërthen në lot, thotë se ndjen mall për vajzën
Lexo po ashtu Linda Halimi shpërthen në lot, thotë se ndjen mall për vajzën

“Kjo për mua nuk është lojë, kjo për mua është papastërti. Nuk është lojë kjo për mua. A kanë luajtur apo çfarë, unë flej era nuk del më”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Biondja tutje theksoi: Çfarë loje është kjo, nuk kanë lojë e bëjnë këso gjërash. Nëse nuk ke lojë shko në shtëpi. Çfarë po bën këtu më, tani ku ta di ku janë qepët e tjera”.

Kjo duket të ishte një plan i Ganisë për t’i nxitur më shumë konkurrentët e kësaj shtëpie. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori