LAJMI I FUNDIT:

Florentino Perez nuk do të nxitojë për ofertën drejt Harry Kane

Florentino Perez nuk do të nxitojë për ofertën drejt Harry Kane

Real Madridi po përgatitet të testojë ujërat te Tottenham Hotspur në lidhje me sulmuesin Harry Kane.

Reklama

Kapiteni i Anglisë mund të jetë subjekt i një tërheqjeje transferimi këtë afat kalimtar të verës.

Reali po kërkon një zëvendësues për Karim Benzema, i cili është larguar për te Al-Ittihad në Arabinë Saudite.

Nga kriza ndaj Man Cityt tek ndërtimi i Real Madridit të ri
Lexo po ashtu Nga kriza ndaj Man Cityt tek ndërtimi i Real Madridit të ri

Sipas mediumit The Mail në Angli dhe Sport në Spanjë, presidenti i Realit, Florentino Perez do të bëjë një ofertë për Kane në javët e ardhshme.

Ajo që mund të jetë më e vështirë sesa të bindësh Spurs për të shitur është që Kane të pajtohet me lëvizjen në La Liga.

Sulmuesi anglez dëshiron të qëndrojë në Angli dhe të mposhtë rekordin e golave ​​të Alan Shearer në Ligën Premier. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Trajneri sensacional i klubit të Ligës Premier shfaqet si pretendentë për të pasuar Ancelottin te Real Madridi

Trajneri sensacional i klubit të Ligës Premier shfaqet si pretendentë për të pasuar Ancelottin te Real Madridi

La Liga
Napoli tallet me Osimhen duke i publikuar një video – sulmuesi fshin të gjitha fotot nga rrjetet sociale dhe mendon veprime ligjore kundër klubit

Napoli tallet me Osimhen duke i publikuar një video – sulmuesi fshin të gjitha fotot nga rrjetet sociale dhe mendon veprime ligjore kundër klubit

Serie A
Ish-lojtari i njohur holandez u gjet i droguar dhe alkoolizuar në hotel, dërgohet për rehabilitim

Ish-lojtari i njohur holandez u gjet i droguar dhe alkoolizuar në hotel, dërgohet për rehabilitim

Ndërkombëtare
Nga fitimi i Kupës së Botës te shitja e pishinave: Jeta e re e një prej sulmuesve më efektivë në Evropë në vitet e 90-ta

Nga fitimi i Kupës së Botës te shitja e pishinave: Jeta e re e një prej sulmuesve më efektivë në Evropë në vitet e 90-ta

Ndërkombëtare
Arteta pyetet për diferencën e pikëve me Man Cityn, përgjigja e tij është e shkëlqyer

Arteta pyetet për diferencën e pikëve me Man Cityn, përgjigja e tij është e shkëlqyer

Premier League
Mesazhi i Ancelottit për Arda Gulerin, pas lëndimit të ri

Mesazhi i Ancelottit për Arda Gulerin, pas lëndimit të ri

La Liga
Kalo në kategori