LAJMI I FUNDIT:

Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut
Foto: Flaka Krelani/Instagram

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka vite që është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Reklama

E teksa ndodhet larg Kosovës, ajo po e shfrytëzon mundësinë që të jetë pranë fansave të saj përmes rrjeteve sociale.

Flaka publikon vazhdimisht fotografi dhe video për ndjekësit e saj, në shumicën e të cilave nuk heziton që të shfaqë linjat e trupit.

Foto: Flaka Krelani/InstaStory

Në videon e fundit të publikuar në InstaStory, këngëtarja e hitit “S’je për mu” mund të shihet teksa vë në pah gjoksin dhe kraharorin e saj të tonifikuar, e veshur me një palë bikini.

Kjo paraqitje vjen vetëm pak ditë pasi Krelani publikoi disa imazhe të tjera mjaft provokuese në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Foto: Flaka Krelani/Instagram

E njëjta pozoi e veshur me një fustan transparent rrugëve të New Yorkut, duke theksuar linjat e saj të trupit.

Foto: Flaka Krelani/Instagram

Imazhet në fjalë nuk kanë lënë pa marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/

Foto: Flaka Krelani/Instagram

Foto: Flaka Krelani/Instagram

Foto: Flaka Krelani/Instagram

Foto: Flaka Krelani/Instagram

Foto: Flaka Krelani/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Kalo në kategori