Këngëtarja Fjolla Morina është nënë e dy vajzave.

Krahas angazhimeve në karrierë, Fjolla ka potencuar gjithmonë se pavarësisht gjithçkaje nuk e lë familjen prapa.

Së fundmi, vajza e saj e vogël, Alayah, festoi ditëlindjen e saj të katërt dhe për këtë Fjolla u kujdes që t’i organizojë një festë luksoze.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ajo publikoi në rrjetet sociale disa fotografi nga kjo festë, duke treguar se sa me fat e ndjenë veten si nënë e Alayas.

“Dashura e jetës time mbushi katër vite”, shkroi këngëtarja Morina në mbishkrimin e një prej fotografive.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe urimet që ajo ka marrë për vajzën nga fansat e saj. /Telegrafi/