0Shares

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina shfaqet gjithnjë atraktive në rrjetet sociale dhe paraqitjet e saj.

Ajo nuk kursehet asnjëherë kur është fjala te format trupore, të cilat i ka të lakmueshme nga çdo femër.

Së fundmi, ajo ka sjell në InstaStory disa imazhe mjaft ‘të nxehta’ në InstaStory, ku shfaqet mjaft provokuese, teksa vë në pah gjoksin e saj.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Me dukjen e saj prej biondeje dhe gjoksin atraktiv, ajo arriti që të bëjë për vete shumë prej fansave të saj.

Morina ka qenë mjaft aktive gjatë vitit që shkoi, gjera janarin e 2018-s duket se e ka nisur me jo produktivitet sa i përket prurjeve të reja. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)