LAJMI I FUNDIT:

Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Pas spektaklit Big Brother VIP Albania, një nga finalistët, Romeo Veshaj, u dallua për mungesën e tij në emisionin ‘Post Big Brother’.

Ky program është i njohur për të sjellë bashkë ish-banorët e shtëpisë, pas finales për të diskutuar përvojat dhe çështjet gjatë qëndrimit të tyre.

Romeo, ishte një nga personazhet më të komentuar të edicionit të tretë dhe mungesa e tij ka lënë një hapësirë pyetjesh në ajër.

Foto: Ledion Liço/Instagram

Ledion Liço, i cili ka drejtuar emisionin, ka shprehur vetë paqartësi lidhur me situatën.

“Nuk i është përgjigjur ftesës Romeo Veshaj, arsyet nuk i dimë, ndoshta do t’i mësojmë rrugës,” u shpreh Liço, duke lënë të kuptohet se as stafi i emisionit nuk ishte në dijeni pse Romeo kishte munguar.

Edicioni i tretë i big Brother VIP Albania u mbyll me shumë emocione, si dhe me një triumf të qartë për Egla Cenon, e cila rikujtoi thellësinë e lojës dhe strategjisë që përfshin qëndrimin në një shtëpi të vëzhguar 24/7. /Telegrafi/

Foto: Romeo Veshaj/Instagram