LAJMI I FUNDIT:

Filmat më të pritur të vitit 2023

Filmat më të pritur të vitit 2023
(Foto: Screenshot/YouTube)

Viti para nesh do të shënohet nga tituj filmash për të cilët është folur qëkur kanë hyrë në prodhim.

Ndër të tjera do të shikojmë vepra të reja nga emra të mëdhenj regjisorialë, si Martin Scorsese, David Fincher e Christopher Nolan.


Killers of the Flower Moon

Dyshja fantastike Martin Scorsese dhe Leonardo DiCaprio na presin me realizimin “Killers of the Flower Moon”. Është filmi më ambicioz i Scorsese me vlerë 200 milionë dollarë, i cili është krijuar si një përshtatje e romanit me të njëjtin emër.

Filmi sjell një pjesë të historisë moderne amerikane dhe është mjaft e sigurt që do të presim një tjetër rol të shkëlqyer të DiCaprios.

Në vijim është lista me filmat tjerë që priten nga publiku këtë vit:

Oppenheimer

Barbie

Cocaine Bear

Magic Mike Last Dance

The Killer

Dune, Part 2

The Pale Blue Eye

Infinity Pool

Knock On The Cabin

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Nuk e 'ngjes' mikrofonin, a po më 'nin', n'daç bjer zarf të zi e të gjelbër", Meritoni reagon i revoltuar kundrejt produksionit

Magazina
Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Magazina
Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Magazina
Ajsel Grezda konfirmon ndarjen nga futbollisti Eros Grezda

Ajsel Grezda konfirmon ndarjen nga futbollisti Eros Grezda

Magazina

"A të ka shkruar Fatjoni pas daljes?", përgjigjja epike e Rike Rocit pasi u pyet për ish konkurrentin e BBVA

Magazina
U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

Magazina
Kalo në kategori