LAJMI I FUNDIT:

Filmat më të pritur të vitit 2023

Filmat më të pritur të vitit 2023
(Foto: Screenshot/YouTube)

Viti para nesh do të shënohet nga tituj filmash për të cilët është folur qëkur kanë hyrë në prodhim.

Ndër të tjera do të shikojmë vepra të reja nga emra të mëdhenj regjisorialë, si Martin Scorsese, David Fincher e Christopher Nolan.

Killers of the Flower Moon

Dyshja fantastike Martin Scorsese dhe Leonardo DiCaprio na presin me realizimin “Killers of the Flower Moon”. Është filmi më ambicioz i Scorsese me vlerë 200 milionë dollarë, i cili është krijuar si një përshtatje e romanit me të njëjtin emër.

Filmi sjell një pjesë të historisë moderne amerikane dhe është mjaft e sigurt që do të presim një tjetër rol të shkëlqyer të DiCaprios.

Në vijim është lista me filmat tjerë që priten nga publiku këtë vit:

Oppenheimer

Barbie

Cocaine Bear

Magic Mike Last Dance

The Killer

Dune, Part 2

The Pale Blue Eye

Infinity Pool

Knock On The Cabin

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Magazina
Kalo në kategori