LAJMI I FUNDIT:

Fifi paralajmëron duetin me Donjeta Morinën, lansohet të premten

Fifi paralajmëron duetin me Donjeta Morinën, lansohet të premten

Këngëtarja e njohur, Fifi është e gatshme t’u rikthehet angazhimeve pasi lindjes së djalit.

Reklama

Artistja nga Ferizaj tashmë ka paralajmëruar këngën më të re, që këtë herë do të jetë një bashkëpunim.

Filloreta Raçi (emri i plot) kësaj radhe është bërë bashkë me këngëtaren tjetër të njohur, Donjeta Morina për të sjell një duet të ri.

Foto: Fifi/Instagram

Kështu ka zbuluar Fifi në një postim në Instagram, teksa ndau një foto ku dy këngëtaret shihet bashkë në një studio muzikore.

“Nesër ora 18:00”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e postimit.

Kujtojmë që kënga e fundit e lansuar nga Fifi mban titullin “9”, në të cilën protagonist në klip ishte partneri i saj, Adis Patushin.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndryshe, Fifi u bë nënë për herë të parë në prill të këtij viti dhe njoftoi se pas një pauze të shkurtër nga lindja e djalit do iu rikthehet projekteve dhe mbrëmjeve muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për

Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për "Skims"

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori