LAJMI I FUNDIT:

Eskalon në ofendime dhe të bërtitura debati Kejvina-Luiz, Arbana Osmani paralajmëron masa ndëshkuese: Është hera e fundit që tolerojmë

Eskalon në ofendime dhe të bërtitura debati Kejvina-Luiz, Arbana Osmani paralajmëron masa ndëshkuese: Është hera e fundit që tolerojmë

Kejvina dhe Luizi janë përplasur në një debat të fortë sonte (e shtunë)  në spektakël, pas një komenti nga ky i fundit.

Kristi: Njerëz pa pikë personalitet!

Kejvina: kjo është normale, ja ta tregojë Luizit!

Luiziz: ajo më tha që vetëm kostumin ke të bukur.

Kejvina: ky është limiti, shembulli më i keq i njeriut në shtëpi, nëse kjo situatë tejkalohet, unë largohem direkte nga emsioni. Si thotë ky qepe

Tea: unë nuk e di si e mban publiku këtu!

Arbana: ju lutem , se jeni shembull, jini të sjellshëm. Kejvina e kuptoi që ai të ofendoi, por s’mund të përgjigjësh kështu me ofendime!

Kejvina: Unë i kam dalë përballë fytyrave si Luizi, nuk e toleroj këto!

Debati i fortë mes Kejvinës dhe Luizit, solli irritimin e banorëve të tjetër ndërsa Arbana paralajmëroi se nëse vazhdohet me ofendime Vëllai i Madh do të marr masa të ashpra!

Reklama

Arbana: Të ofendosh një grua brenda shtëpisë nuk ta lejon askush!

Luizi: Që kur kemi filluar Kejvina është e vetmja që shpërthente ndaj meje, duke i parë këto, nuk ja kam kthyer asnjëherë. Tani e mbushi kupën , se flet kudo.

Arbana: Kjo është hera e fundit që tolerohet! Herës tjetër Vëllai i madh do marr masa!