Demi Rose ka treguar edhe një herë pse është femra më seksi në botë.

Këtë ajo nuk ka hezituar ta bëjë për ditëlindjen e saj të 24, të cilën e kaloi në festë të madhe.

Në Londër bukuroshja u përkujes që të festonte në formë mjaft atraktive duke treguar linjat trupore.

Bukuroshja nga Birminghami pozoi në një koktej bar, teksa dukej e përkryer.

“Jam shumë e lumtur e falënderuese. Jam 24 vjeçare sot. Unë kam gjithçka që më duhet në jetë. Ju falënderoj të gjithëve për përkrahjen dhe besimin.

Ajo që po krahasohet me Kylie Jennerin, fillimisht tërhoqi vëmendjen për lidhjen e saj me Tygan, ndërkaq sot është prej femrave më atraktive në botë. /Telegrafi/