LAJMI I FUNDIT:

Eros Grezda uron bashkëshorten për ditëlindje: Të dua më shumë se Luizin

Eros Grezda uron bashkëshorten për ditëlindje: Të dua më shumë se Luizin
Foto: Screenshot/Instagram

Futbollisti i njohur nga Gjakova, Eros Grezda, tash e një kohë është duke shijuar një lidhje dashurie me bukuroshen Ajsel Abazi.

Çifti, të cilët jetojnë dhe veprojnë në Turqi, për vitin e ri zbuluan se kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

E me rastin e ditëlindjes së këngëtares shqiptare, Grezda i ka bërë një dedikim të ëmbël.

Foto: Screenshot/Instagram

“Edhe 100 zemër të dua më shumë se Luizin”, ka qenë urimi që futbollisti ia ka bërë Ajselit duke e lidhur me banorin e Big Brother VIP Albania 2.

Eros Grezda i jep fund beqarisë, kurorëzohet me këngëtaren Ajsel Abazi
Lexo po ashtu Eros Grezda i jep fund beqarisë, kurorëzohet me këngëtaren Ajsel Abazi

“Urimi më i mirë për ditëlindje. Kur bashkëshorti juaj është më shumë romantik se sa e imagjinoni”, shtoi ajo.

View this post on Instagram

A post shared by Ajsel (@ajselgrezda)

Të njëjtit duket se jetojnë në Turqi për shkak të karrierës që Erosi ka ndërtuar atje.

Ai më parë ka qenë i komentuar edhe për romanca të tjera dashurie me emra të njohur të shoubizit shqiptar. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Magazina
Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Magazina
Aktorja e hitit

Aktorja e hitit "Fifty Shades of Grey" shijon pushimet në Meksikë me partnerin e saj Chris Martin

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Kalo në kategori