LAJMI I FUNDIT:

Eros Grezda i jep fund beqarisë, kurorëzohet me këngëtaren Ajsel Abazi

Eros Grezda i jep fund beqarisë, kurorëzohet me këngëtaren Ajsel Abazi
Foto: Eros Grezda/Instagram

Ka tash e sa kohë që futbollisti Eros Grezda dhe këngëtarja nga Shqipëria, Ajsel Abazi, e kanë bërë publike lidhjen e tyre.

Megjithatë, çifti duket se kanë vendosur t’i çojnë gjërat tutje.

Ata përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram me rastin e Vitit të Ri, ua kanë uruar ndjekësve të tyre këtë festë si Zotëriu dhe Zonja Grezda.

View this post on Instagram

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda)

“Zotëriu dhe Zonja Grezda ju dëshirojnë një vit të lumtur”, ka qenë mbishkrimi i çiftit sipër një fotografie të përbashkët të publikuar në Instagram.

Duke përdorur mbiemrin e njëjtë, dyshja treguan kështu se janë kurorëzuar me njëri-tjetrin dhe se këtë e kanë bërë prapa kamerave dhe syrit të publikut.

Foto: Eros Grezda/Instagram

Ajsel madje duket se ka qëndruar për festën e ndërrimit të motmoteve në shtëpinë e familjes së futbollistit, në Gjakovë.

Urimet për çiftin në hapësirën për komente, kanë qenë të shumta nga ana e ndjekësve të tyre. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Magazina
Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Magazina
Aktorja e hitit

Aktorja e hitit "Fifty Shades of Grey" shijon pushimet në Meksikë me partnerin e saj Chris Martin

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Kalo në kategori