LAJMI I FUNDIT:

Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re “Kur të merr malli”

Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re “Kur të merr malli”
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Era Rusi, është rikthyer me projekt të ri muzikor.

Reklama

“Kur të merr malli” mban titullin kënga e saj e radhës, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kjo baladë e veçantë bëri rikthimin e artistes pas një kohe të gjatë në skenë.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksi, muzika dhe aranzhmenti u bë nga Edi Balili me miksim dhe masterizim të Endri Kasmit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Këngëtarja ka bërë gjithashtu një paraqitje të mahnitshme edhe në videoklip.

Foto: Screenshot/YouTube

Reagimet e para të fansave kanë qenë të menjëhershme dhe kryesisht pozitive.

Të plotë tashmë këngën mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Rusit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
David Beckham shkon me sandale me çorape në Javën e Modës në Paris

David Beckham shkon me sandale me çorape në Javën e Modës në Paris

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Magazina
Kalo në kategori