Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Era Istrefi vazhdon të qëndrojë e izoluar në shtëpinë e saj, për shkak të rregullave ndaj pandemisë coronavirus.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke numëruar kështu 1.5 milion ndjekës, të cilët komentojnë jetën profesionale e private të këngëtares.

Së fundmi, ajo ka pozuar në fotografi të ndryshme të publikuara në Instagram, ku theksohet edhe ngjyra portokalli e flokëve të saj.

View this post on Instagram

Looking for my 🧑🏼‍🦰

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on May 22, 2020 at 7:53am PDT

Imazhet e ndara kanë qenë atraktive, e disa prej tyre edhe provokuese, të cilat kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Era Istrefi vazhdon të sjellë imazhe ku duket me plot stil Era Istrefi vazhdon të sjellë imazhe ku duket me plot stil

“No Maybes” është projekti i saj i fundit në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash. /Telegrafi/