Eni Koçi është shumë aktive në rrjetet sociale me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme.

Ajo së fundi ishte përfolur për lidhjen me këngëtarin Genc Prelvukaj, ku disa herë janë parë në shoqëri të njëri-tjetrit.

Së fundi, biondina ka gjetur kohë që t’i përgjigjet fansave përmes llogarisë personale në Instagram.

😄

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on Jun 14, 2018 at 2:31am PDT

Ajo është pyetur rreth domethënies së emrit kaq të shkurtër dhe se pse është kaq i veçantë.

“Shkurtim i emrit të gjyshit tim. E ka pasur emrin Enver dhe mua më quajtën Eni”, u përgjigj këngëtarja.

Urimi plot dashuri i Genc Prelvukajt për Eni Koçin Urimi plot dashuri i Genc Prelvukajt për Eni Koçin

“Jemi dashtë” është projekti i fundit i bukuroshes dhe deri më tani është shikuar mbi dy milionë herë në Youtube.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/

Wild & Free

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on May 11, 2018 at 9:33am PDT

Tagg dike qe po pret te filloj plazhi👙🙈 #summertime

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on Apr 24, 2018 at 2:01am PDT

My alone time is for everyone's safety👀

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on Mar 14, 2018 at 5:34am PDT

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on Mar 9, 2018 at 3:06am PST