LAJMI I FUNDIT:

Endi Demneri dhe Arbesa Rrahmani shpallen fituese në “Miss Universe Albania & Kosova 2023”

Endi Demneri dhe Arbesa Rrahmani shpallen fituese në “Miss Universe Albania & Kosova 2023”

Mbrëmë (e enjte) është mbajtur ceremonia e “Miss Universe Albania & Kosova 2023”.

Reklama

Bukuroshja Endi Demneri ka arritur që këtë vit të rrëmbejë kurorën e më të bukurës në Shqipëri.

Nga ana tjetër, Arbesa Rrahmani u shpall fituese e “Miss Universe Kosova 2023”.

View this post on Instagram

A post shared by ED🦁🧿 (@endidemneri)

Modelet fituan spektaklin e madh të bukurisë të organizuar në “Pallatin e Kongreseve” dhe transmetuar në Vizion Plus.

Të gjitha lajmet nga Miss Universe Albania
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Miss Universe Albania

Ato janë prej vitesh pjesë e botës së modelingut, përkundër se janë shumë të reja në moshë.

Sidoqoftë, vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë dhe Kosovën në konkursin botëror të “Miss Universe World” do të jetë Demneri.

Eriona Sejdiu dhe Teni Vllaçaj vlen të ceket se kanë qenë moderatorët e këtij viti në “Miss Universe & Albania 2023”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Kalo në kategori