0Shares

Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, ka kujtuar babain e saj dëshmor.

Babai i këngëtares ka qenë luftëtar i lirisë në luftën e fundit dhe është dëshmor i kombit.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Ajo e ka kujtuar atë në 19 vjetorin e rënies me një foto emocionuese të publikuar në InstaStory.

Leonora Jakupi ka kohë që s’ka publikuar këngë të re, por mbetet ndër performueset më të preferuara. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)