LAJMI I FUNDIT:

Emma Bunton dhe Rita Ora duken të lumtura teksa takohen me Roberto De Niron në hotelin e tij në Londër

Emma Bunton dhe Rita Ora duken të lumtura teksa takohen me Roberto De Niron në hotelin e tij në Londër

Emma Bunton dhe Rita Ora u panë teksa kënaqen me Robert De Niron.

Treshja e shoubizit pozoi për një fotografi me legjendën e Hollywoodit, 78-vjeçare, në një takim VIP në hotelin “Nobu” të Londrës.

Rita, 31 vjeçe, publikoi fotografi në internet duke bërë shaka se kishin krijuar një supergrup, shkruan The Sun.

Foto: Rita Ora/Instagram

Këngëtarja e hitit “Anywhere” shkroi: “Sonte ne krijuam një grup të ri”.

Megjithatë, duket se Emma mund ta ketë rezervuar dyfish veten.

Foto: Rita Ora/Instagram

Fundjavën e kaluar shoku i saj i grupit Mel C konfirmoi se ‘Spice Girls’ janë në bisedime për t’u ribashkuar për të kënduar në festivalin “Glastonbury 2023”.

Të dy Mel dhe Geri Halliwell, 49 vjeçe, u panë duke bërë një festë të Worthy Farm mes spekulimeve se ata do të luajnë lojën e legjendave të së dielës.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ylli i “Spice Girls” performoi DJ-në e saj në skenën e gjelbër të William në Worthy Farm, në festivalin “Somerset”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Kalo në kategori