0Shares

Sot në familjen Fejzullahu duket se është një ditë e veçantë.

Së paku kështu mund të thuhet nëse bazohemi në publikimet e fundit që kanë bërë në rrjetet sociale.

Me një veshje elegante dhe aspak të zakonshme, këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Ermal Fejzuallu duket mjaft bukur si dhëndër.

Shkojme me ni Selfie ?

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Oct 12, 2017 at 4:23am PDT

Edhe bashkëshortja e Ermalit, Ariana duket për mrekulli në një fustan të zi dhe me një fiongë.

Ani pse kanë zgjedhur të ndajnë fotografi me ndjekësit e tyre, treshja nuk kanë zbuluar se çfarë rasti kanë në familjen e tyre.

Babë e bir, s’ka më mirë – Sabriu dhe Ermali bashkë në turne (Foto) Babë e bir, s’ka më mirë – Sabriu dhe Ermali bashkë në turne (Foto)

Ndryshe, këngëtarët janë duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikojnë gjatë muajve të ardhshme.

Kujtojmë se babë e bir kanë kaluar sëbashku edhe pushimet verore në qytetin piktoresk kroat, Dubrovnik. /Telegrafi/

?

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on Oct 12, 2017 at 5:50am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)