LAJMI I FUNDIT:

Elbasan Rashani asiston në përmbysjen spektakolare që Clermont e bëri ndaj PSG-së

Elbasan Rashani asiston në përmbysjen spektakolare që Clermont e bëri ndaj PSG-së

Paris Saint-Germain është duke humbur 3-2 në ndeshjen e fundit të sezonit 2022/23 dhe atë në shtëpi nga Clermont.

Reklama

Derisa ishin duke fituar 2-0, skuadra parisiene në pjesën e dytë lëshoi tempon, me çka edhe pësoi tri gola.

Për të vulosur rikthimin sensacional të Clermont u përkujdes Grejohn Kyei, që u asistua prej Elbasan Rashanit në minutën e 63-të.

Kujtojmë se kjo është ndeshja e fundit për Lionel Messin në fanellën e PSG-së, ndërsa duket se do të jetë një lamtumirë e hidhur. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Napoli tallet me Osimhen duke i publikuar një video – sulmuesi fshin të gjitha fotot nga rrjetet sociale dhe mendon veprime ligjore kundër klubit

Napoli tallet me Osimhen duke i publikuar një video – sulmuesi fshin të gjitha fotot nga rrjetet sociale dhe mendon veprime ligjore kundër klubit

Serie A
Ish-lojtari i njohur holandez u gjet i droguar dhe alkoolizuar në hotel, dërgohet për rehabilitim

Ish-lojtari i njohur holandez u gjet i droguar dhe alkoolizuar në hotel, dërgohet për rehabilitim

Ndërkombëtare
Trajneri sensacional i klubit të Ligës Premier shfaqet si pretendentë për të pasuar Ancelottin te Real Madridi

Trajneri sensacional i klubit të Ligës Premier shfaqet si pretendentë për të pasuar Ancelottin te Real Madridi

La Liga
Arteta pyetet për diferencën e pikëve me Man Cityn, përgjigja e tij është e shkëlqyer

Arteta pyetet për diferencën e pikëve me Man Cityn, përgjigja e tij është e shkëlqyer

Premier League
Mesazhi i Ancelottit për Arda Gulerin, pas lëndimit të ri

Mesazhi i Ancelottit për Arda Gulerin, pas lëndimit të ri

La Liga
Xavi ankohet për ‘gabimin fëmijëror’ në barazimin ndaj Mallorcas

Xavi ankohet për ‘gabimin fëmijëror’ në barazimin ndaj Mallorcas

La Liga
Kalo në kategori