LAJMI I FUNDIT:

Ekskluzive! Kënga e re e Noizyt është ‘diss’ për reperin kosovar (Foto/Video)

Ekskluzive! Kënga e re e Noizyt është ‘diss’ për reperin kosovar (Foto/Video)

Noizy ka publikuar edhe një videoklip duke përmbushur premtimin se do të sjell nga një çdo të premte brenda muajit prill.

“Ju njoh mir”, titullohet projekti më i ri i këngëtarit shqiptar, ku mund të dëgjohen edhe fjalë banale.


Por, burimet e afërta me këngëtarin kanë treguar për Telegrafin se kjo këngë është ‘Diss’ për reperin shqiptar, Gold Ag.

Nuk dihet çka ka ndodhur pasi dyshja ishin miq të mirë dhe nuk është folur për prishje raportesh. /Telegrafi/

goldit

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Magazina
Mijëra fansa duan të fotografohen me të, Dua Lipa shoqërohet nga forca të shumta sigurie në New York

Mijëra fansa duan të fotografohen me të, Dua Lipa shoqërohet nga forca të shumta sigurie në New York

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Kalo në kategori