LAJMI I FUNDIT:

Ekipi i “Once Upon a Time in Hollywood” mori ovacione treminutëshe në Kanë

Ekipi i “Once Upon a Time in Hollywood” mori ovacione treminutëshe në Kanë
Brad Pitt, Quentin Tarantino, Margot Robbie dhe Leonardo DiCaprio (Foto: Matt Winkelmeyer/Getty Images)

Ditë më parë në Festivalin e Filmit në Kanë është dhënë premiera e filmit “Once Upon a Time in Hollywood”, në realizimin e të cilit janë përfshirë emra të mëdhenj të kinematografisë botërore.

Menjëherë pas premierës së filmit “Once Upon a Time in Hollywood”, ekipi i këtij filmi është befasuar nga duartrokitjet dhe brohoritjet e gjata që i ka marrë nga të pranishmit, të cilat kanë zgjatur rreth tri minuta.


Për nevojat e këtij filmi, filmbërësi legjendar, Quentin Tarantino, ka angazhuar në rolet kryesore hamshorët hollivudianë, Leonardo DiCaprio dhe Brad Pitt.

Të gjitha lajmet nga Quentin Tarantino
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Quentin Tarantino

Ndërsa në role dytësore luajnë Margot Robbie, Kurt Russell, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Luke Perry, Margaret Qualley e Al Pacino.

Ngjarja përcjell jetën e dy aktorëve, të cilët përpiqen ta gjejnë vendin e tyre në ‘Hollywoodin e ri’, ku seksi, droga dhe roku, fillojnë të shfaqen në mënyrë revolucionare. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Juli me falënderim për publikun pas daljes nga Big Brother: E di që me votat e juaja kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

Juli me falënderim për publikun pas daljes nga Big Brother: E di që me votat e juaja kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Egla Ceno përmbys rekordet – Videoja e fikjes së dritave të Big Brother VIP shënon shikueshmëri më të lartë se Luiz Ejlli

Egla Ceno përmbys rekordet – Videoja e fikjes së dritave të Big Brother VIP shënon shikueshmëri më të lartë se Luiz Ejlli

Magazina
Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
“Ndjenjat e Meritonit për Ilnisën thjesht në kuadër të lojës”, reagon banorja për deklaratën e ‘vjehrrit’

“Ndjenjat e Meritonit për Ilnisën thjesht në kuadër të lojës”, reagon banorja për deklaratën e ‘vjehrrit’

Magazina
Kalo në kategori