LAJMI I FUNDIT:

Ekipi italian kërkon t’i bashkojë vëllezërit Ajeti

Ekipi italian kërkon t’i bashkojë vëllezërit Ajeti
Reklama

Skuadra e Spal në Serie B italiane mund të bëjë një goditje dyshe në janar.

Drejtuesit e klubit italian kanë vendosur të bashkojnë dy vëllezërit Ajeti në skuadrën e tyre, pikërisht Arlindin dhe Albianin.


Ekipi që luan në Serie B duket se kërkon që të forcojë mbrojtjen dhe sulmin duke transferuar vëllezërit Ajeti.

Arlind Ajeti që te Torino nuk ka luajtur thuajse aspak mund ta pranojë një kalim te Spal, por pengesë mund të bëhet pikërisht ekipi “Granata”.

Ndërkohë Albian Ajeti po kalon një formë të mirë në Zvicër dhe me shumë gjasa nuk do të pranojë kalimin te një skuadër e Serisë B, megjithatë çdo gjë pritet të shihet se çfarë do të ndodhë në afatin e janarit.

Në trend Sport

Më shumë
Luis  Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Luis Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Ndërkombëtare
Çfarë i duhet Man United për të siguruar kualifikimin tutje, pas barazimit me Galatasaray?

Çfarë i duhet Man United për të siguruar kualifikimin tutje, pas barazimit me Galatasaray?

Liga e Kampionëve
Alarm te Prishtina 01 në debutimin në Elite Stage të Ligës së Kampionëve në futsall, humbje zhgënjyese ndaj Almatyt

Alarm te Prishtina 01 në debutimin në Elite Stage të Ligës së Kampionëve në futsall, humbje zhgënjyese ndaj Almatyt

Futsall
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Barcelona zbulon stemën e re me kuptim të veçantë

Barcelona zbulon stemën e re me kuptim të veçantë

La Liga
Ronaldo në telashe të mëdha: Ylli portugez është paditur për promovim të kriptomonedhave

Ronaldo në telashe të mëdha: Ylli portugez është paditur për promovim të kriptomonedhave

Ndërkombëtare
Kalo në kategori