LAJMI I FUNDIT:

Efi Dhedhes shkëlqen në pushime: Duket tejet fantastike në fotografitë e fundit

Efi Dhedhes shkëlqen në pushime: Duket tejet fantastike në fotografitë e fundit

Efi Dhedhes, e njohur për bukurinë e saj dhe praninë në rrjetet sociale, ka publikuar së fundmi një sërë fotografish nga pushimet ku duket mahnitëse.

Starleta ka zgjedhur të veshë një palë bikini njëpjesëshe, të cilat në mënyrë të përkryer vënë në pah dekoltenë e saj atraktive.

Bukuroshja ka një ndjekje të madhe në rrjetet sociale dhe ky set fotografish të reja ka marrë menjëherë vëmendjen e fansave dhe ndjekësve.


Foto: Efi Dhedhes/Instagram

Efi është e njohur për zgjedhjet e saj të guximshme në modë dhe këtë herë ajo nuk ka zhgënjyer.

Bikinit njëpjesëshe kontribuojnë në figurën e saj të tonifikuar dhe shtojnë më shumë në imazhin e saj të mrekullueshëm.

Foto: Efi Dhedhes/Instagram

Gjatë kohës së saj në plazh, Efi ka lënë flokët të bien lirshëm, një zgjedhje që i shton më shumë bukurinë dhe feminitetin.

Në fotografite që ka ndarë me ndjekësit, jo vetëm që shfaqet si joshëse, por gjithashtu përçon një ndjenjë të fortë simpatie dhe ngrohtësie – një aspekt që e bën edhe më të dashur për fansat. /Telegrafi/

Foto: Efi Dhedhes/Instagram
Foto: Efi Dhedhes/Instagram
Foto: Efi Dhedhes/Instagram
Foto: Efi Dhedhes/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori