Yjet e Hollywoodit që mund të ishin motra e vëllezër.

Reklama

Ngjashmëri të famshmish si ajo e Keira Knightley-t me Natalie Portman njihen prej kohësh. Por “People” publikoi së fundmi listën e re të të famshmëve që ngjajnë shumë me njëri-tjetrin.

Në foto zbulohet edhe sozia latin i George Clooney-t, aktorja që i ngjan bashkëshortes së tij, Amal-it, si edhe sozia mashkull i Taylor Swift. Ai është një DJ i famshmëm, si ish-i dashuri i Taylor-it, Calvin Harris.

Ja fotot e edicionit të ri të sozive të famshme:

Mila Kunis (majtas) dhe Sarah HylandMila Kunis (majtas) dhe Sarah Hyland

Zoe Saldana (mjatas) dhe Thandie NewtonZoe Saldana (mjatas) dhe Thandie Newton

Chace Crawford (majtas) dhe Ian SomerhalderChace Crawford (majtas) dhe Ian Somerhalder

Reklama

Nina Dobrev (majtas) dhe Victoria JusticeNina Dobrev (majtas) dhe Victoria Justice

Amy Adams (majtas) dhe Isla FisherAmy Adams (majtas) dhe Isla Fisher

96d876fff554f1ce5ff69449cff61168Natalie Portman (majtas) dhe  Keira Knightley

Reklama

Mick Jagger (majtas) dhe Harry Styles i One DirectionMick Jagger (majtas) dhe Harry Styles i One Direction

Taylor Swift dhe AviciiTaylor Swift dhe Avicii

George Clooney dhe Guillermo ZapataGeorge Clooney dhe Guillermo Zapata

Amal Clooney dhe Anne HathawayAmal Clooney dhe Anne Hathaway

Ashley Graham dhe Eva MendezAshley Graham dhe Eva Mendez

Bella Hadid dhe Jennifer LawrenceBella Hadid dhe Jennifer Lawrence