Ai aktualisht është së bashku me të dashurën e tij që nga koha e gjimnazit, por jo shumë kohë më parë nuk ishte aspak kshu.

Në një intervistë për revistën Rolling Stone, artisti britanik ka pranuar se më parë ka fjetur me disa nga pjesëtaret e skuadrës famëkeqe të vajzave të Taylor Swift. Madje, e ka cilësuar diçka të tillë si një punë shumë “të lehtë” për t’u arritur.

Gjithnjë elegante, Taylor Swift atraksion për meshkujt e njohur. Foto: Glamour

Këngëtari 26 vjeçar rrëfeu se kur u ftua që t’i bashkohëj princeshës së muzikës pop në tourin e saj në vitin 2013 shpesherë përfundoi në krevat me disa nga mikeshat e saj. Ed tregon se situata ishte aq e thjeshtë dhe e vrullshme, sa kur zgjohej në mëngjes pyeste veten si kishte përfunduar aty me atë.

Ed Sheeran tregon me çka e goditi Justin Bieberin kur ishte i dehur (Foto) Ed Sheeran tregon me çka e goditi Justin Bieberin kur ishte i dehur (Foto)

Dhe sa për të treguar bukurinë e situatës, skuadra e Taylor përfshin emra si: Lorde, Selena Gomez, Lena Dunham, Martha Hunt, Kendall Jenner, Karlie Kloss, Hailee Steinfeld, Gigi Hadid dhe Cara Delevingne. /inTV/Telegrafi/