LAJMI I FUNDIT:

Ed Sheeran: Kam fjetur me disa nga vajzat e ekipit të Taylor Swift

Ed Sheeran: Kam fjetur me disa nga vajzat e ekipit të Taylor Swift

Ai aktualisht është së bashku me të dashurën e tij që nga koha e gjimnazit, por jo shumë kohë më parë nuk ishte aspak kshu.

Reklama

Në një intervistë për revistën Rolling Stone, artisti britanik ka pranuar se më parë ka fjetur me disa nga pjesëtaret e skuadrës famëkeqe të vajzave të Taylor Swift. Madje, e ka cilësuar diçka të tillë si një punë shumë “të lehtë” për t’u arritur.

Gjithnjë elegante, Taylor Swift atraksion për meshkujt e njohur. Foto: Glamour

Këngëtari 26 vjeçar rrëfeu se kur u ftua që t’i bashkohëj princeshës së muzikës pop në tourin e saj në vitin 2013 shpesherë përfundoi në krevat me disa nga mikeshat e saj. Ed tregon se situata ishte aq e thjeshtë dhe e vrullshme, sa kur zgjohej në mëngjes pyeste veten si kishte përfunduar aty me atë.

Ed Sheeran tregon me çka e goditi Justin Bieberin kur ishte i dehur (Foto)
Lexo po ashtu Ed Sheeran tregon me çka e goditi Justin Bieberin kur ishte i dehur (Foto)

Dhe sa për të treguar bukurinë e situatës, skuadra e Taylor përfshin emra si: Lorde, Selena Gomez, Lena Dunham, Martha Hunt, Kendall Jenner, Karlie Kloss, Hailee Steinfeld, Gigi Hadid dhe Cara Delevingne. /inTV/Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Magazina
Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Magazina
Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Magazina
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Kalo në kategori