Kylie Minogue ende po vazhdon të vuajë për të dashurin e saj të ndjerë, rokeristin Michael Hutchence.

Lidhja e këngëtares dhe ish-këngëtari i grupit “INXS” zgjati dy vjet. Edhe pse ata u ndanë sepse këngëtari e kishte mashtruar me modelen Helena Christensen, artistja ka pasur marrëdhënie të mira me këngëtaren deri në vdekjen tragjike.

Kylie Minogue dhe Michael Hutchence

Këngëtarja pranoi se Michael, i cili u vra në vitin 1997, po i mungon shumë dhe se ai për të ishte gjithçka.

Dhe pas kaq shumë vitesh, çdo ditë mendonin për atë dhe çfarë do të ndodhte nëse do të qëndrojnë së bashku.

Reklama

Kylie Mingoue dhe Andres Velencoso

Kylie pastaj, disa vjet më parë ishte në një marrëdhënie me aktorin francez Olivier Martinez, dhe në vitin 2013 përfundoi një marrëdhënie me modelin, Andres Velencoso.

Reklama

Kylie Minogue dhe Olivier Martinez

Në fund të vitit 2015, ajo filloi një romancë me aktorin Joshua Sasse, me të cilin gjithashtu ishte e fejuar për t’u ndarë dy vjet më pas.

Kylie Minogue dhe Joshua Sasse

Ndryshe, 50-vjeçarja aktualisht është në kontakt me drejtorin kreativ të revistën GQ, Paul Solomons. /Telegrafi/

Kylie Minogue dhe Paul Solomons