LAJMI I FUNDIT:

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini
(Foto: Instagram/annakabashi)

Ana Kabashi arrin të jetë pjesë e faqeve rozë sa herë që shpërnda imazhe tërheqëse në rrjetet sociale.

Reklama

Krahas karrierës muzikore, këngëtarja është e njohur për figurën e admiruar trupore.

Ana Kabashi thekson linjat e formësuara, shfaqet tërheqëse në fotot në bikini
Lexo po ashtu Ana Kabashi thekson linjat e formësuara, shfaqet tërheqëse në fotot në bikini
(Foto: Instagram/annakabashi)

Më shumë se 200 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram dhe i presin me padurim postimet e reja.

Gjatë të martës, autorja e hitit “Je e vetmja dashuri” i ka publikuar disa fotografi me bikini nga pushimet që nuk e lënë askënd indiferent.

(Foto: Instagram/annakabashi)
Ana Kabashi në poza joshëse dhe lëvizje atraktive me bikini në pishinë
Lexo po ashtu Ana Kabashi në poza joshëse dhe lëvizje atraktive me bikini në pishinë
(Foto: Instagram/annakabashi)

Derisa nuk ka munguar edhe një fotografi e përbashkët me motrën, Arta Kabashi, Ana ka ardhur me poza atraktive me një edicion tjetër me bikini të verdha. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/annakabashi)

(Foto: Instagram/annakabashi)

(Foto: Instagram/annakabashi)

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori