Këngëtarja e re, Baby G, së fundmi u përfol për një ndryshim drastik të bërë në pamjen e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

View this post on Instagram

Red hair gee 🇦🇱

A post shared by BabyG (@babygee) on May 14, 2019 at 10:18am PDT

Së fundmi, Baby G ka publikuar një video mjaft argëtuese në rrjetin social Instagram, ku shfaqet e entuziazmuar në veturën e saj.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Në mbishkrimin e kësaj videoje, këngëtarja thotë se po i shpall ‘sfidë’ kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, pasi sipas saj ajo është e lodhur nga protestat që po organizohen në Shqipëri.

“Mendoj se do të bëhem presidentja e parë femër e Shqipërisë. Edi Rama ke konkurrencë sepse unë jam lodhur nga këto protesta”, kanë qenë fjalët e Baby G.

Duket se nga përshkrimi, Baby G i ka ngatërruar edhe pozitën Edi Ramës, duke e quajtur atë president, ndërkohë që është kryeministër. /Telegrafi/

View this post on Instagram

We set the trends since 1996 💦

A post shared by BabyG (@babygee) on Apr 24, 2019 at 2:04pm PDT