LAJMI I FUNDIT:

E detyronte t’i jepte para për mosrespektim të marrëveshjes, arrestohet i dyshuari në Gjakovë

E detyronte t’i jepte para për mosrespektim të marrëveshjes, arrestohet i dyshuari në Gjakovë
FotoL Ar
Reklama

Policia e Kosovës ka bërë të ditur për një rast të detyrimit në Gjakovë, ku i dyshuari kishte detyruar një person t’i jepte para për mosrespektim të marrëveshjes.

Rasti ka ndodhur të enjten në Gjakovë.


“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte kërkuar nga viktima mashkull kosovar t’i jap para në baza ditore për mosrespektim të një marrëveshjeje. Lidhur me rastin është  konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Murseli e ka pranuar se ka porositur vrasjen e gruas së tij

Murseli e ka pranuar se ka porositur vrasjen e gruas së tij

Lajme
Pas arrestimit të Naim Murselit, familja e tij anulon të pamën për Liridonën e vrarë

Pas arrestimit të Naim Murselit, familja e tij anulon të pamën për Liridonën e vrarë

Lajme
I dyshuari i tretë i arrestuar në rastin e Liridona Murselit është pjesëtar i FSK-së dhe i afërm i Naim Murselit

I dyshuari i tretë i arrestuar në rastin e Liridona Murselit është pjesëtar i FSK-së dhe i afërm i Naim Murselit

Lajme
Vuçiq: Nëse e gjithë Marrëveshja e Ohrit bëhet pjesë e negociatave me BE-në, do të mbyllet dera e anëtarësimit për Serbinë

Vuçiq: Nëse e gjithë Marrëveshja e Ohrit bëhet pjesë e negociatave me BE-në, do të mbyllet dera e anëtarësimit për Serbinë

Politikë
Dorasi ka deklaruar se është paguar nga Naim Murseli për vrasjen e Liridona Murselit

Dorasi ka deklaruar se është paguar nga Naim Murseli për vrasjen e Liridona Murselit

Drejtësi
Deklarata në gjykatë e Leutrim Cakollit - i dyshuar për grabitjen në Suharekë

Deklarata në gjykatë e Leutrim Cakollit - i dyshuar për grabitjen në Suharekë

Drejtësi
Kalo në kategori