LAJMI I FUNDIT:

E bukura e Hollywoodit në pritje të fëmijës së tretë, kush është babai? (Foto)

E bukura e Hollywoodit në pritje të fëmijës së tretë, kush është babai? (Foto)

Aktorja e famshme amerikane, Megan Fox, është në pritje të fëmijës së tretë.

Reklama

meg

29-vjeçarja e ka treguar me krenari barkun gjatë parakalimit në tepihun e kuq në Las Vegas, për premierën e filmit të saj të ri, “Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows”.

megan3

Fox është akoma në lidhje martesore me Brian Austin Green, nga i cili e ka kërkuar shkurorëzimin qe një kohë.

megan1

Ata kanë dy djem së bashku, ndërsa Megan nuk ka konfirmuar nëse aktori është babai i fëmijës së saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori